Karaboğa Hukuk & Danışmanlık, yerel ve uluslararası alanda faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillerine dava, icra takibi, hukuki danışmanlık ve proje bazlı hukuki hizmet vermektedir. 2008 yılında Av. Mahir KARABOĞA tarafından kurulan ve giderek ekibini genişleten hukuk büromuz geride bıraktığı 15 senede Ceza Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku, Gümrük Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku ve Özel Hukukun diğer alanlarında faaliyet göstermektedir.

Alanlarındaki uzman ekibiyle birlikte hukukun her alanında faaliyet gösteren hukuk büromuz hali hazırda 1000’i aşın davayı ve 2.000’i aşkın icra takip dosyasının takibini yapmaktadır.

Ceza Hukuku alanında soruşturma ve kovuşturma evrelerinde müvekkillerin hak ve menfaatlerini koruyabilmek, adil bir şekilde yargılanmalarını sağlayabilmek, lehe olan delillerin toplanmasını sağlamak için çalışmalar yapmaktadır

Hukuk büromuz Yabancılar Hukuku alanında da yurtdışından Türkiye’ye yatırım yapmak veya Türkiye’ye yerleşmek isteyen yabancıların danışmanlığı, ikamet ve çalışma izinleri, uluslararası koruma başvuruları, şartların oluşması halinde vatandaşlık işlemleri ve Türkiye’deki ticari faaliyetleri sürecinde aktif rol almaktadır.

Hukuk büromuz; Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde hukuki hizmet vermektedir.