Karaboğa Hukuk & Danışmanlık, yerel ve uluslararası alanda faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillerine Hukukun her alanında dava ve icra takibi ile hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. 2008 yılında Av. Mahir KARABOĞA tarafından kurulan ve giderek ekibini genişleten hukuk büromuz Ceza Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku başta olmak üzere; Sözleşmeler Hukuku, Gümrük Hukuku, İcra İflas Hukuku ve KVKK alanında faaliyet göstermektedir.

Alanlarındaki uzman ekibiyle birlikte hukukun her alanında faaliyet gösteren hukuk büromuz hali hazırda 1000’i aşın davayı ve 2.000’i aşkın icra takip dosyasının takibini yapmaktadır.

Ceza Hukuku alanında özellikle örgüt suçları, uyuşturucu madde ticareti suçu, sahtecilik suçu, dolandırıcılık/nitelikli dolandırıcılık suçu gibi suçlarda ön plana çıkan hukuk büromuz; müvekkillerinin olası hak kayıplarını önleyebilmek ve müvekkilleri aleyhine toplanan hukuka aykırı deliller esas alınarak hüküm kurulmasını engelleyebilmek adına gerekli hukuki çalışmaları yapmaktadır.

Hukuk Büromuz, uluslararası platformda aktif rol üstlenen müvekkillerinin faaliyetlerinin tabi oldukları dış mevzuatlarının takibini güncel olarak yapmakta ve gerekli bilgilendirmeleri iletmektedir. Hukuk büromuz; Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde hukuki hizmet vermektedir.